Besiedka pre starých rodičov

Milé babičky a deduškovia, srdečne Vás pozývame na besiedku, ktorá sa uskutoční pri príležitosti "OKTÓBER- mesiac úcty k starším". Vaše vnúčatká Vám chcú ukázať ako Vás majú radi a čo všetko sa naučili v škôlke. Príďte do materskej školy v piatok 20.10.2017 o 16,00 hod. Na besiedke budú vystupovať všetky deti. ktoré chodia do materskej školy. Môžete si priniesť papučky, aby Vám nebola zima na nohy.

 

Tekvicová slávnosť

Milí rodičia srdečne Vás pozývame na "Tekvicovú slávnosť", ktorá sa uskutoční 22.9.2017 o 16,00 hod. na dvore MŠ. Ide o tvorivú spoluprácu rodičov a detí pri vyrezávaní tekvíc a tvorení z prírodného materiálu. Kto nemá tekvicu môže tvoriť z jabĺk, zemiakov, hrušiek, kvetov..., fantázii sa medze nekladú. Najoriginálnejšie výtvory budú reprezentovať našu MŠ na "Výstave ovocia a zeleniny" v Smoleniciach.

 

Škôlka volá!

Riaditeľka materskej školy v Lošonci oznamuje rodičom a deťom, že školský rok 2017/2018 a prevádzka materskej školy sa začína pondelok 4. septembra 2017. Materská škola bude otvorená od 6,30 do 16,00 hod. Prvý deň bude Vaše dieťa potrebovať prezuvky, pyžamko, náhradné oblečenie do skrinky, zubnú kefku, dva plastové poháriky. Nemusíte nosiť žiadne hygienické potreby!

Ďalej oznamujeme rodičom, že v pondelok 4. septembra o 16,30 hod. sa v priestoroch MŠ uskutoční plenárne rodičovské združenie. Účasť je nutná!

 

Dieťa do materskej školy potrebuje tieto veci:

 

1. Pevné prezuvky (nie šľapky/kroksy, nie čierna podrážka)

2. Pyžamo

3. Dva plastové poháre (na pitný režim, na umývanie zúbkov)

4. Zubnú kefku, hrebeň pre dievčatá

5. Náhradné oblečenie (aktualizujte podľa ročného obdobia) do skrinky - nohavičky/slipy, tielko, ponožky, tričko, tepláky/legíny, kraťasy...

6. Predškoláci cvičebný úbor v samostatej plátenej taške - kraťasy/tepláky, tričko s krátkym rukávom, ponožky (všetko podpísané)

7. Kópiu preukazu poistenca dieťaťa - nové deti

 

Všetky veci (oblečenie, aj predmety) musia byť podpísané!!!