OZNAM

Prevádzka materskej školy bude prerušená od 29.10.2018 do 2.11.2018 z dôvodu sviatkov, jesenných prázdnin a čerpania dovoleniek.
 

POZVÁNKA

Besiedka pre starých rodičov sa bude konať v piatok 12.10.2018 o 16,00 hod. v triede MŠ.

Pozvánka.docx (31,8 kB)

 

"Pohyb=Zdravie"

Po prvý krát sa aj naša materská škola vlastným podujatím s názvom "Pohyb=Zdravie" zúčastní na Európskom týždni športu. Európsky týždeň športu je iniciatíva európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivite v celej Európe. V roku 2018 pobeží už jeho 4. ročník a hlavnou témou kampane je "BeActive", ktorá má nabádať k pohybu po celý rok. Viac informácií o akcii aj o našom podujatí sa môžete dozvedieť na: www.tyzdensportu.sk alebo tu: Pohyb=Zdravie.
 

Tekvičková slávnosť

Milí rodičia a deti, srdečne Vás pozývame na "Tekvičkovú slávnosť ", ktorá sa uskutoční 21.9.2018 o 15,30 hod. na školskom dvore MŠ. Ide o tradičnú akciu, ktorá vyžaduje kreatívnu spoluprácu rodiča a dieťaťa, poskytuje priestor na uplatnenie fantázie a kreativity pri vyrezávaní výtvorov z tekvíc, jabĺk, zemiakov a iných jesenných plodov. Najoriginálnejšie výtvory budú opäť reprezentovať našu materskú školu a obec na "Výstave ovocia a zeleniny" v Smoleniciach.
 

Škôlka volá!

Riaditeľka materskej školy v Lošonci oznamuje rodičom a deťom, že školský rok 2018/2019 a prevádzka materskej školy sa začína v pondelok 3. septembra 2018. Materská škola bude otvorená od 6,30 do 16,00 hod. Prvý deň bude Vaše dieťa potrebovať prezuvky, pyžamko, náhradné oblečenie do skrinky, zubnú kefku, dva plastové poháriky. Nemusíte nosiť žiadne hygienické potreby!

Ďalej oznamujeme rodičom, že vo štvrtok 30.8.2018 o 15,00 hod. sa v priestoroch MŠ uskutoční plenárne rodičovské združenie. Účasť je nutná!

 

Dieťa do materskej školy potrebuje tieto veci:

 

1. Pevné prezuvky (nie šľapky/kroksy, nie čierna podrážka)

2. Pyžamo

3. Dva plastové poháre (na pitný režim, na umývanie zúbkov)

4. Zubnú kefku, hrebeň pre dievčatá

5. Náhradné oblečenie (aktualizujte podľa ročného obdobia) do skrinky - nohavičky/slipy, tielko, ponožky, tričko, tepláky/legíny, kraťasy...

6. Predškoláci cvičebný úbor v samostatej plátenej taške - kraťasy/tepláky, tričko s krátkym rukávom, ponožky (všetko podpísané)

7. Kópiu preukazu poistenca dieťaťa - nové deti

 

Všetky veci (oblečenie, aj predmety) musia byť podpísané!!!Pozvánka-3.docx (32518)